KONST / Litografier / Färglitografi 11233068
nr 1123 3068
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Gröna Lund, 290/360, signerad, 2000, motivet: 46x38
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 augusti 2017
kl 18:34:08
20/8 14:26:17
21 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö